خدمات من

برای افراد

  • راهنمای آموزشی: اگر می خواهید در کنکور مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت موفق باشید و در بهترین دانشگاههای کشور پذیرفته شوید، نیاز به کسی دارید که این راه را طی کرده باشد و با او همفکری کنید. برایتان منابع را مشخص کند و برنامه ای بنویسید و پیگیر شما باشد. حتی می توانید دروس رشته مدیریت را با او بخوانید. قطعا موفقیت شما دو چندان می شود.
  • راهنمای پژوهشی: خیلی پیش می آید که ما می خواهید راجع به موضوعی پژوهش کنید، اما متاسفانه به دلیل نداشتن راهنمای مناسب نمی توانید تحقیق خود را به سرانجام برسانید. حتی زمانی که به عنوان دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی در حال انجام رساله خود هستید و ناگزیر به انتخاب اساتید راهنما و مشاور می کنید، باز به دلیل عدم وقت گذاشتن اساتید بر کار پژوهشی، عدم اعتماد به نفس از پرسیدن سوالات، خود کم بینی، نداشتن دانش و مهارت پژوهشی موقعیت هایی پیش می آید که مایلید از دوستان و صاحبنظران کسب اطلاع کنید. اگر نیاز به فردی دارید تا در تمامی مراحل پژوهش از انتخاب عنوان تا دفاع و انتشار مقاله کسی کار شما را تحلیل و ارزیابی کند، می توانید با بنده تماس بگیرد. لازم به ذکر است که نقش بنده فقط به عنوان مشاور پژوهشی است و قرار نیست حتی یک کلمه برای شما بنویسیم. تنها به شما کمک می کنم تا خود بتوانید این مهارت را در خود پرورش دهید.
  • مربی کارآفرینی و کسب و کار: زمانی که ما به هر دلیلی تصمیم گرفتید که کاری را شروع کنید و برای خود درآمد کسب کنید، لازم است که کسی بتوانید به افکارتان جهت داده و با نگرشی نظام مند ایده هایتان را به کسب و کارهایی کوچک و قابل درآمد برساند. بنده با توجه به تحصیلات و سابقه ای که در طول اینسالها کسب نمودم، می توانم به شما در خصوص فعالیت هایی کارآفرینانه کمک کنم.
  • گوش شنوا: اگر به دنبال کسی می گردید که با او حرف بزنید، درد دل کنید و از نقطه نظر او به مسائل نگاه کنید، می توانید به بنده اعتماد کرده و با من درباره هر مساله‌ای که تمایل دارید صحبت کنید، این کار، کم ترین کاری است که می توانم برای هم نوعانم انجام دهم.

 

برای شرکت‌ها و سازمان‌ها (اعم از دولتی یا خصوصی)

  • آموزش: برگزاری انواع دوره های آموزشی مدیریت برای مدیران و کارکنان سازمان
  • پژوهش: تحقیقات بازار، امکان سنجی، طرح توجیهی، انجام پژوهش های خاص فراخور اهداف مورد نظر سازمان
  • ارزیابی: برگزاری دوره های استعدادیابی، کانون ارزیابی مدیران
  • بهره وری: تدوین، اجرا و پیاده سازی استراتژی، مهندسی ارزش، طراحی مجدد ساختار سازمانی، کیفیت و تعالی محصول و خدمت، راههای کاهش هزینه
  • بازاریابی: مشاوره و تدوین، اجرا و ارزیابی برنامه بازاریابی، برندینگ و کمپین های تبلیغات
  • امنیت: مدیریت بحران سازمانی، مدیریت تداوم کسب و کار و مدیریت تاب آوری در سازمان ها

 

 

 

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا