عذر می خواهم!

عذر می خواهم که به جای اینکه به مسائل اساسی امروز کشورم بپردازم ، به مسائل حاشیه ای آن رو آوردم؛

عذر می خواهم که از منابع عمومی برای تحصیل بنده هزینه شده اما این سرمایه را نتوانستم به جامعه برگردانم؛

عذر می خواهم که این فرصت مطالعه و تحصیل در این زمان در اختیارم گذاشته شده و نمی توانم از آن بهره ای ببرم و به دیگران بهره ای برسانم.

نپرسید چرا کوتاه سخن این که خود از ضعیفی خود باخبرم!

 

2 دیدگاه در “عذر می خواهم!

  1. سلام دکترجان.ببخشیدمزاحمتون میشم.بنده ازیکی ازروستاهای استان کهگیلویه وبویراحمدافتخاراشنایی باشمارودارم.درحال حاضرپشت کنکوری هستم.درمقطع مدیریت دولتی.البته لیسانسم حسابداری بوده.وارشدم رومدیریت دولتی خوندم.یکی ازارزوهام درس خوندن درمقطع دکتری هستش.اینجا امکانات خیلی کمه.نه کلاس کنکوری.ونه کتابفروشی که بتونیم کتابی بخریم‌.اگه واستون امکان داره تست دوتادرس مدیریت دولتی وخطی مشی گذاری روواسم ایمیل کنه.بخداخیلی حرف داشتم که بزنم.ولی نمیخوام بیشترازاین مزاحمتون بشم.البته بامدرک فوق که کارپیدانمیشه.میخوام ادامه تحصیل بدم شایدفرجی بشه.امسال سه ساله پشت کنکورم.اجرتون با امام حسین.

    1. سلام دوست عزیز
      متاسفانه تا امروز هیچ کتاب تستی برای مقطع دکتری مدیریت دولتی گرایش خط مشی عمومی ندیدم؛ بنظرم همان کتابهایی که برای کنکور معرفی کردم ، تا حدودی کفایت می کنه. خود منم در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم؛ برای کتاب هم می توانید از سایت های آنلاین فروش کتاب مثل آدینه بوک استفاده کنید. اگه با مدرک فوق کاری پیدا نمیشه؛ بنظرم عرضه کار برای مقطع دکتری هم اگه کمتر نباشه بیشتر نیست خصوصا برای رشته خط مشی. اما بنظرم مقطع دکتری فرصت خوبیه برای تکمیل و تعمیق دانشتون. انشالله امسال از این سد کنکور بگذرین؛ بازم اگه سوال داشتین بنده در خدمتتون هستم و در برگه نشانی من، راههای تماس با خودم را نوشتم. برایتان آرزوی موفقیت دارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا